Для працівників та адміністрації закладів рятувальники проводять інструктажі стосовно алгоритму дій за сигналом «Увага всім! Повітряна тривога!».

Про це 14 липня повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій. 

Надзвичайники вручають тематичні рекомендації щодо порядку дій персоналу та відвідувачів для  подальшого розміщення їх у приміщеннях центрів.

Забезпечення цивільного захисту є обов’язком керівників, адміністрації закладу. Має бути чіткий алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема «повітряної тривоги».

План реагування на надзвичайні ситуації розробляє підприємство з кількістю працюючого персоналу понад 50 людей та затверджується керівником цього підприємства. У господарському підприємстві з кількістю працюючого персоналу 50 людей і менше посадова особа з питань цивільного захисту розробляє Інструкцію щодо дій персоналу у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Алгоритм дій для громадських закладів Полтавщини під час «повітряної тривоги» дивіться тут.

У межах спецпроєкту ЗМІСТу дивіться про полтавські ТРЦ, які погодилися розповісти про систему безпеки для відвідувачів в умовах воєнного стану. У них ми покажемо куди полтавці та гості міста можуть заховатися після оголошення «повітряної тривоги» на Полтавщині, щоб бути у безпеці.


Нагадаємо, у Кременчуці заборонятимуть працювати торговим центрам, якщо ті не дотримуватимуться правил «повітряної тривоги».

Loading...