У Полтаві планують прибирання в Прирічковому парку

Автор: Анастасія Добряк, 5 травня, 11:59

Фото: Прибирання Прирічкового парку у 2017 році (Джерело - nova.poltava)


У неділю, 12 травня, о 10:00, відбудеться масове прибирання однієї з зелених зон Полтави.

Про це повідомили на сторінці «Прирічний парк Полтави» у facebook. У події йдеться, що збір містян відбудеться справа від готелю «Турист», поруч із тенісними кортами.

Містян просять взяти з собою рукавички, великі пакети для сміття (на 60-120 л, чорного або синього кольорів). Також організатори наголошують, що за можливості потрібно взяти багаторазовий посуд (чашку, тарілку, прибори), щоб не виробляти зайве сміття для частування після прибирання Прирічкового парку:

«Весняні свята пройдуть, а сміття у парку після недобросовісних відвідувачів може залишитися надовго. Нам такий варіант не підходить, і гуляти та відпочивати у брудному Прирічковому парку ми не будемо. Саме тому організовуємо чергове масове прибирання улюбленої зеленої зони міста».

 Афіша

Організаторами заходу є ГО «Нова Полтава», НУО «Полтавська платформа», ГО «CITY lab» та об'єднання «Самопоміч» у місті Полтава. Сама ж акція є громадською ініціативою. Організатори повідомили, що акція є громадською ініціативою, тому до спільної справи запрошують якомога більше полтавців.

Нагадаємо, що ЗМІСТ розповідав, як у Полтаві вирішували подальшу долю Прирічкового парку.

Опублікована: 5 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація