Фото ЗМІСТу

17 березня біля Свято-Успенського собору попрощалися з полеглими захисниками Станіставом Каплуновським, Валентином Джунем та Олександром Яківцем.

Молодший сержант Станіслав Каплуновський народився 15 січня 1976 року. Чоловік жив у Полтаві. З 2014 року військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції та Операції об'єднаних сил на сході України. 6 січня 2022 року захисник почав службу за контрактом у лавах 116-ої окремої бригади територіальної оборони. 

З початком великої війни військовослужбовець перевівся до 3-ої окремої штурмової бригади. Станіслав Каплуновський служив на посаді номера обслуги штурмового відділення. Воїн поліг у бою з ворогом під Бахмутом 7 березня.

Полтавець Валентин Джунь народився 20 липня 1969 року. Захисник боронив незалежність України у лавах 110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Життя військовослужбовця обірвав ворожий танковий обстріл. Це сталося 11 березня поблизу Красногорівки, що на Донеччині. 

Побратим Валентина Джуня Олександр Яківець народився 27 лютого 1977 року в Диканьці. У 2015-2016 роках захисник був учасником ООС. До  110-ої окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка чоловіка призвали торік, 9 березня. Воїн був стрільцем-санітаром механізованого відділення.

Військовослужбовець поліг у бою під час штурму противника 10 березня поблизу Кам’янки, що на Донеччині. 

17 березня небайдужі полтавці провели в останню путь захисників, які віддали своє життя за незалежність України. У воїнів залишилися рідні, близькі та друзі.

Вічна пам’ять героям.  

Loading...