Арка біля «Газетного ряду»
Арка біля «Газетного ряду»

(Фото – unian.net)

Через коронавірусну хворобу підсудного останнє слово перенесли на 2 березня.

24 грудня обвинувачений Євген Усенко не з’явився на судове засідання на якому йому мали надати останнє слово перед оголошенням вироку. За словами адвоката обвинуваченого Михайла Самойленка, 12 грудня в Усенка підтвердили коронавірусну хворобу, тому він не зміг прийти:

«Усенко залишився вдома, аби нікого не заражати. Я вважаю, що це поважна причина. Без нього ми не можемо продовжувати».

Також Самойленко просив суд долучити до матеріалів справи оригінал медичної довідки Усенка щодо його лікування у хірургічному відділені з 1 до 9 жовтня. Окрім довідки, Самойленко просив долучити до справи квитанції виплат Усенка до Коби. Обвинувачений відшкодував 90 тис. грн. 

Суддя Анатолій Савченко переніс судове засідання, на якому Усенко має сказати останнє слово, на 2 березня о 10:00.

Після завершення судового засідання адвокат сторони захисту Максим Дашко сказав, згідно з показами, вони вважають, що обвинуваченому Анатолію Прядку має бути виправдувальний вирок, а Усенку – обвинувальний.

Один із потерпілих під час конфлікту у 2017 році біля «Газетного ряду» Дмитро Юденко розповів, що Прядко та Усенко діяли у змові. Тому він чекає максимального покарання від суду.

Нагадаємо, що 5 квітня 2017 року під час конфлікту біля «Газетного ряду» працівник охоронної фірми «Скорпіон-2016» Усенко наніс 8 ударів ножем потерпілому Олексі Кобі. Дмитро Юденко також отримав тяжкі ножові поранення. 

Нагадаємо, що 6 жовтня Усенко мав сказати останнє слово, але він був відсутній через лікування у Кременчуцькій лікарні. На минулому засіданні прокурор Руслан Пічугін сказав, що обвинувачений не надав документи щодо відсутності, тому на наступне засідання його потрібно привести примусово.

Loading...