У Полтаві відбувся традиційний арт-пікнік

z31KjAhvAHvDPVH6

16-го вересня в міському дендропарку відбувся масштабний арт-пікнік. Цей освітньо-розважальний захід проводять уже третій рік поспіль.

Попри дощ, захід відвідали багато полтавців. Організатори підготували низку спортивних змагань, майстер-класів, воркшопів. Малюків і дорослих частували різноманітними смаколиками, а під час дійства виступали музиканти.

Арт-пікнік у Полтаві

Із самого ранку й до 17:00 у дендропарку працювало сім локацій. На них проходила низка розважальних та спортивних заходів. Також учасники арт-пікніку виготовляли аплікації і прикраси. Під час кріо-шоу від «BeuS» дітям демонстрували цікаві експерименти, охочі могли стати учасником дослідів, спробувати все на дотик і на смак.

Вже традиційно гостей пригощали польовою кашею. Близько 300 порцій роздали гостям свята менш, ніж за годину. На Food-зоні дітей вчили готувати пельмені з кольорового тіста.

Арт-пікнік у Полтаві

Організували арт-пікнік ГО Сміливий рух, Полтавський дендрологічний парк та Обласний молодіжний центр.

Арт-пікнік у Полтаві
Арт-пікнік у Полтаві
Арт-пікнік у Полтаві
Арт-пікнік у Полтаві