FoUPi6Vx82hMfNjZ
FoUPi6Vx82hMfNjZ

?????????????????????????????????????????????????????????

Сьогодні, 17 травня, на засіданні комісії ТВК проголосували за відкликання депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука.

Перед голосуванням адвокатка Дениса Поліщука, Галина Марченко, попросила не ухвалювати передчасних рішень та діяти по закону й висловила офіційну позицію свого клієнта:

«Кожне рішення, прийняте сьогодні, буде оскаржене в суді. І правоохоронні органи також нададуть оцінку діям».

Адвокат Дениса Поліщука

На засіданні були присутні 11 з 18 членів комісії. 10 з них проголосували за припинення депутатських повноважень Дениса Поліщука, а один, голова комісії Сергій Петренко, – утримався.

Нагадаємо, що попереднє засідання виборчої комісії з відкликання депутата зірвали невідомі.

Члени комісії

Також ТВК зареєструвала наступного за виборчим списком депутата Олександра Кісільова, який наразі був депутатом Подільської райради, аде вже подав заяву про складання повноважень.

Нагадаємо, Олександр Кісільов є підприємцем. Згідно з декларацією, він має дві земельні ділянки (0,97 кв. м та 157 кв. м), квартиру (50 кв. м) та офіс (650 кв. м) у Полтаві. Також, Кісільов задекларував недобудований будинок загальною площею 700 кв. м у Полтаві, легковики LANOS 2012 року випуску та AUDI A6 1995 року випуску. За 2017 рік депутат заробив 865 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю, а в активі має 30 тисяч доларів та 17 тисяч євро готівкою.

Loading...