s2xGkmdKrYeADdDh

Повноваження п’ятьох депутатів припинили сьогодні під час засідання Полтавської міської виборчої комісії.

Члени комісії сьогодні отримали висновки від вищих партійних органів Соціал-демократичної партії та партії «Рідного міста». Це дало змогу сьогодні офіційно припинити повноваження п’ятьох депутатів міськради. Йдеться про членів новоствореної депутатської групи «Єдність» Оксану Деркач, Тимофія Гаєвого, Володимира Корнійчука, Івана Діденка (колишні члени фракції «Рідне місто») і Ярослава Мартинюка (екс-СДПівець).

Цікаво, що необхідні висновки вдалося отримати за два дні. У неділю, 5 серпня, ТВК ухвалила передати документи на розгляд партіям

Як і очікувалося, лави «Рідного міста» у міській раді поповнять Олег Демков, Едуард Волков, Микола Перепелиця та Тетяна Юрченко. Ярослава Мартинюка замінить Олена Чірікова-Зоріна (два депутати у списку перед нею написали заяви-відмови).

Зазначимо, наразі відкликають ще й екс-представницю «Самопомочі» Світлану Бондарєву. Проте партія ще не надала комісії свої висновки. Нагадаємо, ЗМІСТ писав раніше, що ймовірно це стане Дмитро Лаптєв.

Хто замінить відкликаних депутатів у раді

Оксана Деркач, присутня на засіданні, просила дати їй слово. Проте висловитися їй не вдалося. Також свою думку хотів висловити Юрій Левченко – нині голова КУ «Інститут розвитку міста». Він зазначав, ніби він наступний у списку партії «Рідне місто» після Оксани Деркач, тому має зайти в раду. Проте голова ТВК наголосив, що в цьому списку він був перед Оксаною Деркач.

Із сайту ЦВК

Нагадаємо, депутати, яких відкликали сьогодні, а також Денис Поліщук (його позбавили мандату нещодавно) невдоволені діями ТВК і доводитимуть свою правду в суді

Loading...