DER07032

Новим лотом благодійного онлайн-аукціону для потреб ЗСУ «Полтава в дєлє» став тубус для транспортування переносного протитанкового ракетного комплексу Javelin. Кожен охочий може взяти участь в аукціоні.

Про це повідомили у телеграм-каналі «Ми готові. Полтава».

Тубус волонтерам передали прямо з фронту. Військові додають, що передали цей лот на аукціон після того, як «відпрацювали по російському танку» Javelin.

Виручені кошти перерахують на придбання квадроцикла для полтавських воїнів, що б'ються на запорізькому напрямку.

  • стартова ціна – 2 тис. 500 грн
  • мінімальний крок – 100 гривень.
  • вказати свою ставку можна у коментарях під постом, але зважайте на попередні ставки.
  • переможця оголосять 9 червня о 20:00 за найвищою ставкою.

Зробити внесок у придбання квадроцикла також можна за посиланням.

Ця техніка терміново потрібна полтавським бійцям, які зараз захищають Україну у складі однієї з бригад на запорізькому напрямку, потрібен квадроцикл. Квадроцикл дозволить ефективно виконувати бойові задачі у лісових масивах, заболочених ділянках та піщаниках. У таких умовах квадроцикли завдяки своїй мобільності та великій площі контакту коліс дають перевагу над важкою технікою, яку використовують окупанти. 

Раніше волонтери розігрували тубус для транспортування гранатомета NLAW, книгу з автографом Бориса Тристанова «Провінційний архітектор», сертифікат на патріотичне тату та ігрову футболку ФК «Ворскла». Усього вдалося зібрати 18 тис. 304 грн. Кошти передавали до «Полтавського батальйон небайдужих» на придбання амуніції та на проєкт з придбання квадроцикла на краудфандинговій платформі ЗМІСТу.

Loading...