У Полтаві затвердили трьох заступників міського голови

Автор: Вікторія Баберя, 5 серпня, 11:26

Фото: Нові заступники міського голови


За відповідний проект рішення на позачерговій двадцять шостій сесії Полтавської міськради проголосували 23 депутатів. Проти голосували депутати від «Самопомочі» – Сергій Бутко, Дмитро Сенчакович і Дмитро Лаптєв.

Ймовірні кандидатури представили ще на комісіях напередодні сесії. Тоді більшість депутатів підтримали вибір нових заступників. Тож, на сесії несподіванок не сталося.

На посадах затвердили:

  • першого заступника міського голови Ігоря Федія (ВО «Батьківщина»);
  • заступницю міського голови з питань діяльності виконавчих органів (гуманітарних питань) Світлану Нестулю («Рідне місто»);
  • заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергія Рекотова (СДП).

ЗМІСТ вже писав про новопризначених замів: хто вони за освітою, який стаж роботи мають тощо.

Це до вже затверджених на посади ще восени:

  • заступника заступника міського голови з юридичних питань Івана Сватенка («Самопоміч»);
  • заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка («Рідне місто»);
  • заступницю міського голови з питань діяльності виконавчих органів (економічних питань) Тетяну Юрченко («Рідне місто»).

Тож тепер серед 6 замів, 3 – від «Рідного міста».

Пригадаємо, попередніх заступників (Андрія Ляміна, Віталія Нікіпелова, Людмилу Бойченко) звільнили на сесії 12 липня. За відповідне рішення тоді проголосували 25 депутатів.

Двоє з них – Андрій Лямін і Віталій Нікіпелов – вже подали до суду та намагаються повернутися на посади. Людмила ж Бойченко пробує себе на конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти.

Також на сесії утворили виконавчий комітет та затвердили його кількісний склад (17 осіб).

Так, до персонального складу виконкому увійшли: секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, заступники міського голови Олексій Чепурко, Тетяна Юрченко, Іван Сватенко, Світлана Нестуля, Сергій Рекетов. До складу виконкому також увійшли голови районних у місті Полтава рад: Дмитро Задворкін, Сергій Синягівський, Євген Нагорний. Та представники від депутатський фракцій міської ради: фракція СДП – Анатолій Вертелецький, фракція ВО «Свобода» – Владислав Шевченко та Дмитро Бурмака, фракція Об'єднання «Самопоміч» – Павло Рибка та Дмитро Гаврилко, фракція «БПП «Солідарність» – Володимир Запара, фракція ВО «Батьківщина» – Володимир Пишкін.

Опублікована: 5 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація