Ексзаступниця мера Людмила Бойченко претендує на посаду начальниці міського управління освіти

Автор: Вікторія Баберя, 23 липня, 10:20

Фото: Людмила Бойченко (фото - poltava.to)


Про наміри Людмили Бойченко очолити міське управління освіти стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій.

Колишня посадовиця подала декларацію кандидата на посаду начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради в четвер, 18 липня.

А перед цим, до 12 липня, Людмила Бойченко обіймала посаду заступниці міського голови з гуманітарних питань. Та на сесії того ж дня її разом із двома іншими замами позбавили посад. За відповідне рішення проголосували 25 депутатів.

Проект рішення «Про звільнення з посад та зміну складу виконавчого комітету Полтавської міської ради» подала фракція полтавської «Самопомочі». Причина – неналежне виконання посадових обов’язків.

Серед причин звільнення ексзаступниці стала й трагічна ситуація з директором ДОТ «Супутник». Пригадаємо, директор табору Олексій Бочаров загинув 15 червня у ДТП на автодорозі Полтава-Суми. Автівка з'їхала в кювет і врізалась в дерево. Вдова загиблого звинуватила Бойченко в неодноразовому тиску на чоловіка, що у результаті й спричинило аварію. Як говорила Вікторія Бочарова, ексзаступниця неодноразово зазначала, що на місце директора «Супутника» була людина, яка  б змогла підняти табір, і це не Олексій.

Трагедія вилилася у петицію проти Людмили Бойченко, яку подали 19 червня і яка набрала понад 400 голосів за кілька днів. Автор петиції – син загиблого директора «Супутника» Кирило Бочаров у причині звільнення заступниці міського голови з гуманітарних питань зазначив: перевищення службових повноважень. Під документом тоді підписалися екскерівники управління освіти Юрій Матвієнко, Наталія Дорохова, Леся Марталішвілі; ексзаступники начальника управління освіти Ірина Надіна та Людмила Акініна.

Опублікована: 23 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація