fDQDIHA1isim6fuY

Вдова загиблого директора «Супутника» Олексія Бочарова заявила, що заступниця мера Людмила Бойченко тиснула на її чоловіка, що призвело до погіршення стану його здоров’я і смертельної ДТП.

Пригадаємо, директор полтавського дитячого табору «Супутник» Олексій Бочаров загинув 15 червня у ДТП на автодорозі Полтава-Суми. Автівка з'їхала в кювет і врізалась в дерево.

У середу, 19 червня, на сайті Полтавської міськради зареєстрували петицію про звільнення заступниці міського голови з гуманітарних питань Людмили Бойченко за перевищення службових повноважень. Автор петиції – син загиблого директора «Супутника» Кирило Бочаров. Станом на 24 червня, петиція набрала необхідну кількість голосів (навіть більше – 385 проти необхідних 250).

Людмила Бойченко
Під петицією підписалися екскерівники управління освіти Юрій Матвієнко, Наталія Дорохова, Леся Марталішвілі; ексзаступники начальника управління освіти Ірина Надіна та Людмила Акініна.
ІВ «Полтавщина» повідомляло, що колишнього керівника управління освіти Юрія Матвієнка називають близьким товаришем Олексія Бочарова.

Також петицію підтримав депутат міськради Олександр Глазов, який разом із Бойченко перебуває в команді Андрія Матковського.

У понеділок, 24 червня, на освітній комісії Полтавської міської ради депутати розглянули звернення трудового колективу КЗ ПДЗОВ «Супутник». Першим у документі підписався Марцінковський В.Ю., родич депутата міськради Олександра Глазова.

У листі йдеться про те, що заступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко виявляла негативне й упереджене ставлення до працівників табору, зокрема до його директора Олексія Бочарова. Дії Бойченко по відношенню до Бочарова призвели до погіршення стану та смерті директора, резюмують у зверненні.

Звернення до голови комісії від колективу табору (фото В.Крицького)

Людмила Бойченко виразила родині загиблого співчуття й запевнила, що вона не має ніякого відношення до трагічної смерті Олексія Бочарова.

Вікторія Бочарова
Вдова загиблого Вікторія Бочарова зазначила, що з 6 березня її покійний чоловік підписав контракт на 5 років, який, за її словами, 16 квітня переписала Людмила Бойченко.

«У квітні місяці Людмила Анатоліївна забороняє виплачувати їм премії в повному обсязі. Людина йшла зі школи, зі ставки директора з навчально-виховної роботи, у нього зарплата була вище. Є управління освіти, яке це може підтвердити. Наступне. Я була присутня неодноразово, як були дзвінки від людей Людмили Анатоліївни моєму чоловікові, які пропонували зробити неправильний крок (і він відмовив цим людям) – перепродати путівки, щоб путівка була записана на одну дитину, а заїхала відпочивати інша. На що мій чоловік казав ні».

Також вона зазначила, що покійний особисто звертався до заступниці мера щодо проблеми з постачанням питної води в таборі, на що та відповіла «Вищі сили вам допоможуть». На думку Вікторії Бочарової, через це чоловік втратив більше 20 кг ваги.

Вдова розповіла, що Людмила Бойченко тиснула на Олексія Бочарова, неодноразово зазначаючи, що на його місце була людина, яка змогла підняти табір. 

У підсумку члени комісії вирішили створити спеціальну комісію, яка має перевірити заяви про дії Людмили Бойченко по відношенню до Олексія Бочарова. До комісії увійшли депутат Юрій Бойко, члени управління освіти, юридичного відділу.

Loading...