У Полтаві звільняють керівника теруправління Державного бюро розслідувань

Автор: Віталій Крицький, 29 травня, 10:47

Фото: Володимир Тимошко


У середу, 29 травня, директор територіального управління Державного бюро розслідувань (розташоване у Полтаві), Володимир Тимошко на своїй fb-сторінці повідомив, що очільник ДБР Роман Труба звільняє його за «невідповідність займаній посаді та недостатню професійність».

Тимошко впевнений, що підстав для його звільнення немає, і рішення «повністю суперечить чинному законодавству»:

«За 20 років роботи здолав шлях від слідчого до керівника слідчого управління двох областей, пройшов усі етапи масштабного конкурсу, де показав один з найкращих результатів в Україні, витримав перевірку доброчесності суспільством.

Що потім? Потім я дізнався, що існує інше право – право, яке ні я, ні будь-хто інший не вивчав у навчальних закладах. Саме за його нормами Директор ДБР повідомив мене, що 28 травня 2019 року я буду звільнений з посади на підставі «невідповідності займаній посаді та недостатньої професійності». Для мене виявилось відкриттям, що організація роботи «з нуля» – це не професійно, налагоджена робота – це не професійно, реалізаціі у кримінальних провадженнях з ознаками корупції – це не професійно!

Звертаюсь із заявою до представників ЗМІ: жодних обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. А саме: не погоджено із заступниками Директора, ухвалено без подання конкурсної комісії, не має жодного, хоч трохи логічного, обґрунтування, окрім Я так хочу з боку Директора ДБР».

Керівник теруправління Тимошко зазначив, що належну правову позицію сформує вже як отримає офіційний наказ:

«Наразі мені не відомо, чи існує наказ з мокрим підписом (декілька днів перебуваю на лікарняному). Після отримання відповідної офіційної інформації сформую належну правову позицію».

У прес-службі Державного бюро розслідувань наразі не прокоментували заяву Володимира Тимошка:

«Ми поки що з наказами не ознайомлені, тому коментувати не можемо. Як тільки буде офіційна позиція – ми повідомимо».

Нагадаємо, 4 грудня у Полтаві почало працювати Державне бюро розслідувань на кілька регіонів. Управління має розслідувати корупційні злочини вищих посадових осіб і правоохоронців. Його очолив Володимир Тимошко — колишній заступник начальника ГУ НП в Полтавській області, екс-начальник слідчого управління області.

Наразі полтавському територіальному управлінню ДБР підпорядковуються чотири області: Полтавська, Сумська, Дніпропетровська й Харківська.

Опублікована: 29 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація