aEmgetjGWqazXP89

Переможця обере комісія за результатами письмових іспитів та співбесід.

Публічний конкурс триває у вівторок, 28 січня, у Полтавській міськраді. Раніше подані претендентами та претенденткою документи перевірили на відповідність, і Сергій Рекотов (саме він очолив конкурсу комісію як керуючий справами виконавчого комітету) оголосив, що всі троє допущені до конкурсу.

На підставі заяв до конкурсу на заміщення посади директора допущено наступних осіб:

  • Вікторія Лоза – ексрадниця Уляни Супрун, проєкт-менеджерка БО «Світло надії»;
  • Олександр Явтушенко – полтавець, також бере участь у конкурсі на посаду заступника директора Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку. Тобто, якщо Олександр Явтушенко не очолить Департамент, то має шанси стати заступником новообраного очільника, або очільниці;
  • Сергій Чередніченко – голова Соціалістичної партії України.

Останній прийшов з групою підтримки до десяти осіб. Вони вимагали присутності на конкурсі, але Сергій Рекотов спочатку відмовив їм, зазначивши, що на першому поверсі є екран, де можна дивитися трансляцію. Але потім погодився, щоб ті залишилися, і попросив зайняти останні ряди сесійної зали.

Сергій Чередніченко на конкурсі

Першим тягнув білети Сергій Чередніченко. Ймовірно, що він хотів пересвідчитися, що Вікторія Лоза не отримає підказки від комісії. Перший письмовий іспит передбачав перевірку знань законодавства, зокрема Конституції, закону України «Про службу місцевого самоврядування» та запобігання корупції. Також перше завдання передбачало перевірку закону з урахування специфіки виконавчого органу на посади, на яку претендували кандидати. На його написання кандидати та кандидатка мали 60 хв.

Вікторія Лоза на конкурсі у міськраді

Майже за дві години, близько 11-ї, Сергій Рекотов запросив кандидатів та кандидатку до зали та оголосив, що комісія провела перевірку письмових завдань. Результати наступні:

  • Вікторія Лоза – 20 балів;
  • Олександр Явтушенко – 13 балів;
  • Сергій Чередніченко – 16 балів.
Олександр Явтушенко бере участь у  конкурсі на заміщення посади

За словами заступника міського голови, цих балів достатньо, аби всі вони були допущені до другого етапу – професійного випробування. Його мала проводити Світлана Нестуля, але через іншу нараду завдання роздала т.в.о. директорка Департаменту Наталя Бондаренко. На виконання професійного завдання було відведено теж 60 хв.

О 14:00 у Полтавській міській раді розпочнуть співбесіду з претендентами на посаду директора Департаменту, де вони розкажуть про своє бачення розвитку охорони здоров’я міста.

Loading...