У Полтавській області затвердили склад окружних виборчих комісій

Автор: Віталій Крицький, 19 лютого, 18:22

Фото: У Полтавській області затвердили склад окружних виборчих комісій (Джерело - static.expres.online)


Постановою ЦВК від 18 лютого утворили окружні виборчі комісії й затвердили їх склад на всій території України.

На Полтавщині 8 виборчих округів (№ 144-151), відповідно, утворено 8 ОВК, до яких входить 309 членів.

Головою ОВК по 144 тервиборчокругу  обрали Тетяну Бондаренко – від кандидата Ігоря Шевченка. Її заступник Юлія Твердохліб – від Романа Насірова. Секретар комісії Алекс Висота – від Валентина Наливайченка.

По 145 округу ситуація наступна: голова ОВК Наталія Кожокарь – від кандидата Юрія Дерев’янка. Її заступник Віктор Ямщиков – від Сергія Капліна. Секретар комісіїДіяна Ковальчук – від Олександра Мороза.

Проаналізувавши членів ОВК по Полтаві (144 і 145 округ) ми виявили кілька неочікуваних розстановок.

144 округ

Костянтин Торяник – член комісії від кандидата Сергія Тарути, проте цікаво, що Торяник в 2015 році балотувався в Полтавську міську раду від «БПП», а наразі згідно з реєстром помічників регіональних депутатів, Торяник є помічником Андрія Матковського.

Жінка екс-голови Полтавської облради Петра Ворони Лариса Ворона в комісії по представлена від кандидата Романа Безсмертного.

Полтавський активіст Василь Ковальчук працюватиме в комісії по квоті соціаліста Олександра Мороза.

Член комісії від кандидата Андрія Новака Тамара Денисовець – кандидат педагогічних наук, викладачка Полтавського педуніверситету.

Ніна Гордієнко – донька колишнього начальника управління карного розшуку в Полтавській області Михайла Грубчака, а також член комісії від Володимира Зеленського.

Наталія Перепелиця, дружина Василя Перепелиці (керівник обласного штабу Анатолія Гриценка на Полтавщині) у комісії представлятиме Гриценка.

Ігор Федій не тільки член міськвиконкому, а також член в комісії від «Батьківщини».

В ОВК по 144 округу Іллю Киву представлятиме членкиня «СПУ» Оксана Андрієвська, а по 145 округу – також партійка Ольга Барсукова.

 

145 округ

Голова ОВК по 145 округу Наталія Кожокарь – депутат Шевченківської районної у Полтаві ради від «Батьківщини», але в комісії вона представлена від Юрія Дерев’янка, голови партії «Воля». Також партієць «Батьківщини», депутат Київської районної у Полтава ради Андрій Усачов у ОВК працюватиме від Ігоря Смешка. Сам Усачов представництво від кандидата Смешка прокоментував коротко:

«Була така пропозиція від штабу Смешка. Я вирішив не відмовлятися. І так склалося життя».

Залучення до ОВК депутатів «Батьківщини» представляти Дерев’янка й Смешко дає підстави вважати, що, можливо, ці кандидати є технічними від Юлії Тимошенко.

Віктор Ямщиков – батько депутата Полтавської міської ради, «свободівця» Вадима Ямщикова, але в Комісії по 145 округу ( в якій він заступник голови) Віктор Ямщиков представлений від голови «СДП» Сергія Капліна.

Антоніна Панченко – член конкурсного комітету для визначення автомобільних перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах. У комісії вона від кандидата Юрія Кармазіна.

Повний список членів ОВК на Полтавщині – за посиланням.

Нагадаємо, вибори Президента України відбудуться 31 березня.

Опублікована: 19 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація