IMG_1021

У центрі «Дія.Бізнес» можна безкоштовно отримати консультації у галузі підприємництва.

Це консалтингове середовище створили разом із Міністерством цифрової трансформації України.

За словами голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, збудувати будівлю Центру надання адміністративних послуг не було самоціллю. Найголовнішим завданням було наповнити її змістом:

«“Дія.Бізнес” – це дуже правильний зміст для будівлі, щоб дійсно підтримати розвиток інвестицій, створення нових робочих міст та розвиток підприємництва. Наше завдання – створити правильні умови для розвитку бізнесу».

У центрі підписуватимуть меморандуми з громадськими організаціями, бізнес-асоціаціями, профільними навчальними закладами.

За словами директорки «Дія.Бізнес» Альони Гончаренко, наразі малий та середній бізнес має запит у навчанні свого персоналу:

«У малого чи середнього бізнесу не завжди є відділ персоналу, консалтинг, який займається саморозвитком персоналу. То тут ми можемо з цим допомогти».

«Дія.Бізнес» працюватиме з 9:00 до 20:00 щоденно, без обіду.  У центрі можна буде отримати консультації та публічні послуги. Там працюватимуть фронт-офіс, банк, дитяча ігрова кімната й кафе.

Нагадаємо, балансова вартість Центру надання адміністративних послуг у Полтаві становить 68 млн 212 тис. грн. На утримання та використання Центру виділили 1 млн грн у межах програми розвитку місцевого самоврядування в Полтавській області на 2021-2023 роки.

Loading...