Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – povolnam.com.ua)

Днями у Кременчуці зафіксували випадки несанкціонованого виходу на воду плавзасобами. Порушники обґрунтовували свої дії тим, що мають дозвіл Обласної військової адміністрації.

Про це розповів начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік на брифінгу 2 серпня, повідомляє «Кременчуцький Телеграф».

За словами Лєдніка, після перевірки правоохоронці знайшли людей, які пересувалися Дніпром на яхтах попри заборону:

«Для того, щоб надалі не було маніпуляцій, щоб усі громадяни дотримувалися чинного законодавства, сьогодні, 2 серпня, Кременчуцькою районною військовою адміністрацією буде ухвалене рішення, яке заборонить рух усіх маломірних суден, зокрема байдарок, у межах Кременчуцького району. Навіть тих, хто до цього мав відповідний дозвіл ОВА на тренування». 

Заборона виходу на Дніпро стосуватиметься усіх, зокрема дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортсменів із Горішніх Плавнів.  Фахівці проведуть інвентаризацію всіх місцевих плавзасобів, а їхніх власників візьмуть на контроль.

За виконанням рішення стежитимуть правоохоронці. 

Проте Олег Лєднік сказав, що заборону користування байдарками та катамаранами на річці Сухий Кагамлик не запроваджуватимуть.

Loading...