У реконструйованому сквері у Полтаві хочуть створити Меморіал захисникам

img_2499-copy

Полтавська обласна влада готується оголосити конкурс ідей для створення Меморіалу захисникам незалежності України.

Про це повідомив 23 серпня голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Облаштувати меморіал планують у сквері Героїв України. Новий флагшток з українським прапором має бути центром Меморіалу:

«Це наше спільне рішення та бачення разом із ветеранами війни, їхніми батьками та рідними. Організуємо конкурс на спорудження Меморіалу, зараз тривають обговорення умов і порядку проведення цього конкурсу».

23 серпня у Полтаві підняли найбільший прапор в області. Детальніше про ідею та реалізацію читайте тут. Встановлення флагштоку та реконструкція скверу коштувала понад 13 млн грн.

У Полтаві планували реконструювати площу перед Полтавською ОДА й створити «Територію Майдану». до реконструкції площі планували повернутися не раніше, аніж після здачі ЦНАПу. Його будівництво завершили у вересні 2020 року, але до «Території Майдану» так і не повернулися.