Свято-Миколаївський собор
Свято-Миколаївський собор

Фото – pravoslavie.poltava.ua

Розв’язану росією війну в Україні священник Григорій зі Свято-Миколаївського собору в Горішніх Плавнях назвав «спецоперацією».

Про це розповіла Наталія Щерба з Горішніх Плавнів у сюжеті для телерадіокомпанії «ГОК». Її сина Максима Щербу, який добровольцем пішов на фронт, вважають безвісно зниклим, однак побратими воїна повідомляли жінці про його загибель.

До священника Григорія Свято-Миколаївського собору мати захисника звернулася з проханням помолитися за сина.

«Підвели мене до цього батюшки. Він запитав: “Що у вас трапилося?” Це отець Григорій. А я йому кажу, що в мене сина вбили на війні. Що мене різонуло… Він каже: “Ви знаєте, що це не війна, а спецоперація?”. Яка ж це спецоперація, коли моєму синові грудну клітку з танка пробили?», – розповіла Наталія Щерба.

Свято-Миколаївський собор у Горішніх Плавнях належить до Української православної церкви московського патріархату.

Отець Григорій під час служби. Фото – gazeta.ua

Максим Щерба – майстер спорту України з пауерліфтингу. Чоловік був водієм великовантажного автомобіля в місцевому кар’єрі, а потім працював у Європі. Планував одружитися, зробив пропозицію дівчині, але почалася повномасштабна війна і Максим Щерба добровольцем пішов на фронт.

За словами Наталії Щерби, син припинив виходити на зв’язок, а пізніше побратими захисника повідомили, що були очевидцями його загибелі. Нині воїна вважають зниклим безвісти під Бахмутом.

Нагадаємо, що депутати Полтавської міської ради планують звернутися щодо заборони московського патріархату на території України.

Loading...