Мамай 19.1.23 2

Київський районний суд Полтави на закритому засіданні обирав запобіжний захід голові Полтавської громади, якого підозрюють у розголошенні даних про військових.

Суд Полтави не обрав Олександру Мамаю. На нього не покладені жодні зобов’язання

Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу з суду 20 січня.

23 січня суд розгляне клопотання про відсторонення мера Полтави з посади.

Відомо, що рішення слідчого судді оскаржуватиме прокуратура.

20 січня Київський районний суд Полтави продовжив розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу голові Полтавської громади. Олександра Мамая підозрюють у розголошенні інформації про ЗСУ. За підсумком засідання 19 січня рішення про відсторонення чи обрання запобіжного заходу не ухвалили, клопотань не задовольнили. Засідання перенесли на наступний день.

На обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою наполягали прокурор та слідчий.

18 січня Полтавський апеляційний суд передав справу щодо Олександра Мамая до Київського районного суду Полтави. Раніше усі слідчі судді Октябрського районного суду Полтави відмовилися обирати запобіжний захід.

ЗМІСТ писав, що 29 грудня Олександрові Мамаю вручили підозру у розголошенні даних про переміщення ЗСУ. Він вважає себе не винним і розповів про свою позицію 3 та 5 січня на пресконференціях.

Зі свого боку прокуратура просить взяти мера Полтави під варту й відсторонити від посади на 2 місяці. Нині ж міський голова не має запобіжного заходу, бо за його справою не закріплений слідчий суддя.

Також стало відомо про скарги та заяви Олександра Мамая до Державного бюро розслідувань та Генерального прокурора через виступ очільника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього. 3 січня він заявив, що прокурор погодив клопотання слідчого Управління СБУ Полтавщини про обрання підозрюваному Олександрові Мамаю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, як єдиного законного варіанту.

Loading...