(Фото – zn.ua)

14 лютого в зоні проведення Операції об’єднаних сил загинули двоє військових із Кременчука під час переміщення на позиції.

Про це повідомив речник Полтавського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Роман Істомін 14 лютого. Також цю інформацію підтвердили у оперативно-тактичному угрупуванні «Північ».

В'ячеслав Олексієнко та Олександр Войтенко (Фото – kop.net.ua)

Зараз на місці події працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку. Обставини трагедії з’ясовуються.

Військові з Полтавщини В'ячеслав Олексієнко та Олександр Войтенко служили у підрозділі десантно-штурмових військ. Дата прощання наразі невідома, адже тривають процедури, що передують прощанню.

Наразі відомо, що поблизу Новолуганська на Донбасі загинули троє бійців ЗСУ, які підірвалися на невідомому вибуховому пристрої.

13 лютого у Полтаві відбулося прощання з військовим з Полтавщини Олександром Глушком. Він отримав смертельні поранення 11 лютого, коли виконував бойове завдання. У лікарні в Бахмуті не вдалося врятувати його життя.

Loading...