Учитель фізкультури з Полтави увійшов у п’ятірку найкращих у проєкті братів Кличків «Посилка успіху»

Автор: Вікторія Кузурман, 19 листопада, 13:01

Фото: Максим Рубель (фото зі сторінки в соцмережах)


Проєкт у сфері фізичної культури проводив «Фонд братів Кличків». Восени фонд обрав 5-ох найкращих учасників і підготував спецвипуск про історію переможців 2019 року.

За словами організаторів, у цьому році проєкт «Посилка успіху» відбувся в оновленому форматі. Він складався з 2-ох частин: теоретичної та практичної.

Традиційно усі тренери спортивних секцій та учителі фізкультури змогли об’єднати зусилля, перемогти та отримати новий інвентар для свого закладу. Учитель фізкультури Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 Максим Рубель теж взяв участь у «Посилці успіху – 2019».

ЗМІСТ поспілкувався з полтавцем щодо того, як виглядав проєкт зсередини та чим запам’ятався.

«Я нерозлучний зі спортом ще зі шкільних років. У дитинстві займався баскетболом, бо мій вчитель прищепив любов до нього. Це і стало головною причиною того, чому я обрав професію вчителя фізкультури. Мета моєї роботи полягає в тому, щоб виявити спортивний потенціал в учнях і показати їм напрямок для розвитку», – говорить Максим Рубель.

Полтавський учитель розповів, що тренінги проходили наприкінці травня. Це були теоретичні заняття для учасників зі всієї України. Жодних обмежень по областях не було. Розповідали про здорове харчування, гігієну, інновації у спорті, способи мотивації дітей. Після цього освітяни повинні були втілити ці ідеї в якомусь спортивному заході, зняти відео й надіслати організаторам. За цими матеріалами восени відібрали п’ятьох найкращих:

«Я проводив заняття для малюків у пришкільному таборі. На початку навчального року обрали п'ятірку найкращих учасників. До нас приїхали в школу, знімали сюжет, брали інтерв'ю».

Володимир Кличко та Максим Рубель (фото зі сторінки в соцмережі)

Зараз Максим Рубель співпрацює з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, ділиться досвідом, проводить семінари та тренінги. Планує далі брати участь у подібних заходах:

«Для участі у подібних програмах, не потрібно бути в усьому першим і готувати олімпійських чемпіонів. Потрібно бути відданим своїй справі й любити те, що робиш! Наприклад, наша школа щороку в квітні проводить змагання з баскетболу "Матч зірок", де збірна учителів виступає проти збірної учнів. І на цю подію чекають усі. У наступному році проведемо вже 28-ий раз».

Для ефективного впровадження проєкту кожну школу та спортивну секцію, які стали учасниками, нагородили «Посилкою успіху», до якої ввійшов базовий спортивний інвентар (баскетбольні та футбольні м’ячі, фішки, обручі, скакалки тощо).

«Крім курсів з підвищення кваліфікації, які пропонує нам Міністерство освіти, я також намагаюся знаходити інші способи для розвитку. Наприклад, цього року я взяв участь у стажуванні вчителів в США, а після цього без роздумів подав анкету на «Посилку успіху» - розповідає Максим Рубель.

Вихованці Максима Рубеля (фото зі сторінки в соцмережі)

Нагадуємо, ЗМІСТ писав раніше про стажування полтавського учителя фізкультури в США.

Опублікована: 19 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація