Управління освіти не змогло через суд домогтися закриття справи Дорохової щодо поновлення на посаді

Автор: Вікторія Баберя, 17 квітня, 11:24

Фото: Наталія Дорохова (фото - poltava.to)


Міське управління освіти намагалося закрити справу екс-заступниці начальника Наталії Дорохової щодо поновлення на посаді, та не вийшло.

Суд відмовив у задоволенні клопотання щодо закриття провадження у справі. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Пояснимо: Наталія Дорохова вважає незаконними розпорядження, згідно з якими її звільнено з посади заступниці начальника управління освіти – начальниці відділу виховної, позашкільної роботи та соціального захисту.

Тож вона намагається через суд поновитися на роботі та отримати переведення на посаду начальниці відділу загальної середньої, спеціальної, дошкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соцзахисту.

Крім того, Дорохова ще хоче отримати зарплату та премії за весь час вимушеного прогулу. І на додачу, ще стягнути 1 млн грн моральної шкоди.

Суддя Полтавського окружного адмінсуду відмову у закритті справи мотивував наступним: даний спір є публічним, тож має розглядатися в судовому порядку.

Нагадаємо, за інформацією ІВ «Полтавщина» до 17 серпня 2017-го Наталія Дорохова очолювала міське управління освіти. Потім працювала на посаді заступниці начальника, начальниці відділу виховної, позашкільної роботи та соціального захисту. Посаду залишила в лютому 2019-го, адже претендувала на посаду керівника нового відділу – загальної середньої, спеціальної, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та соціального захисту.

Опублікована: 17 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація