Усе для «Перемоги»: в Полтаві вперше відбудеться «Фестиваль хризантем»

Автор: Аліса Куценко, 4 жовтня, 08:23

Фото: У Полтаві відбудеться «Фестиваль хризантем» (Джерело – diz-cafe.com)


Кожен полтавець може приєднатися до благодійної ініціативи парку «Перемога» – для цього потрібно лише принести й власноруч висадити кущ хризантеми. Також організатори запрошують долучитися флористів, ландшафтних дизайнерів і підприємців, які зможуть допомогти парку на волонтерських засадах.

Про підготовку до флешмобу «Фестиваль хризантем» оголосили в мережі у четвер, 3 жовтня. Так, заступниця директора Полтавського міського парку культури та відпочинку «Перемога» Катерина Бабіч запрошує долучитися до розвитку зеленої зони всіх – як і школярів, так і представників бізнесу:

«Будь-яка компанія, родина, може принести будь-якого розміру кущ хризантеми до парку. Ми будемо робити великий список тих людей, які нам допомогли, і висаджувати квіти на центральній алеї».

За її словами, в адміністрації достатньо інвентарю, щоб кожен зміг особисто посадити свій кущ квітів.

Аби визначитися з площею необхідного розміру, яку засадять хризантемами, й дізнатися інтерес жителів до ініціативи, організатори ввели реєстрацію. Вона триватиме до 10 жовтня, тому всіх бажаючих залишити пам’ять про себе в найстарішому парку міста просять зателефонувати за номером (099) 935 67 27.

Катерина Бабіч переконана: цей флешмоб стане родзинкою міста. І це не тільки через красу осінніх квітів, а й відповідальність і залучення ініціативних мешканців до змін у парку. Тоді квіткова центральна алея (там і планують висадити кущі хризантем) стане магнітом – і для полтавців, і для гостей міста.

«У нас уже був невдалий досвід. Це було давно, але "Нова пошта" дарувала троянди й садила їх на центральній алеї. Але так сталося, що вандали в першу ж ніч їх викопали. Тому ми зі своєї сторони гарантуємо охорону даної алеї, забезпечимо правильний догляд і пересадку цих насаджень».

Наступного року, каже Бабіч, вони закладуть в бюджет витрати на озеленення, але навіть зараз можна  спільними зусиллями прикрасити парк.

Афіша

Також вона звертається до ландшафтних дизайнерів і флористів, які б на волонтерських засадах могли допомогти з плануванням і кольоровою гамою майбутньої алеї.

Додамо, що Катерина Бабіч пропонує приносити з собою підписані таблички з (назвою підприємства чи ПІБ). А в майбутньому заступниця директора парку планує замовити ці самі таблички в одному дизайні – і знову ж таки, запрошує полтавських підприємців надати допомогу в їх виготовленні.

На учасників заходу чекатимуть в суботу, 12 жовтня, о 12 годині, початок садівництва – о 13-й.

 

 

 

 

Опублікована: 4 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація