Ілюстративне фото (Джерело – poltava.to)

У комунальному підприємстві завершують підрахунки тарифів, які потім має затвердити Полтавська обласна рада.

Про це повідомив технічний директор «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко 17 серпня.

Нині немає остаточної вартості, яку пропонуватимуть жителям Полтави у новому опалювальному сезоні. Володимир Пасічко каже, що нині обґрунтований тариф за гігакалорію становить 2 тис. 500 грн (нині опалення коштує 1 тис. 596 грн за гігакалорію).

Фактично тарифи можуть зрости на 50-60%. Наприклад, у минулому сезоні у трикімнатній квартирі в холодний місяць за опалення платили майже 2,5-3 тис. Якщо тариф зросте, то вартість послуг становитиме приблизно 6 тис. грн за місяць.

За словами Володимира Пасічка, у липні «Полтаватеплоенерго» стало ліцензіатом Полтавської обласної ради, тому тариф затверджуватимуть там:

«Розрахунок тарифів майже завершили і невдовзі звернемося за переглядом. Ми за те, щоб знижувати тариф, бо розуміємо, що збільшення цін призведе до зменшення оплати. Якщо дадуть газ дешевше, то й ми розрахуємо дешевші тарифи, бо його левова частка – вартість природного газу».

Також для початку опалювального сезону «Полтаватеплоенерго» має перерахувати майже 100 млн грн передплати за природний газ. Цих коштів підприємство нині не має, тому шукає варіанти.

Loading...