2 грудня відбулися перевірки учасників конкурсу «Велопрацедавець року».

ЗМІСТу вдалося побувати на декількох перевірках та поспілкуватися з учасниками конкурсу.

Координатор конкурсу, голова ГО «Аврора Спорт» Артем Павлов каже, що цього року  є 5 учасників, зокрема: ТОВ  «Везерфорд Україна», Полтавська міська рада, Бурова Компанія  «Укрбурсервіс», Полтавський міський парк культури та відпочинку  «Перемога», підприємство Konsort.

Одним із головних критеріїв є наявність велопарковки, адже без неї до участі у конкурсі не допустять підприємство.

Підприємства перевіряли за такими критеріями:

  • чи є парковка;
  • чи є охорона та нагляд за парковкою;
  • чи є душ;
  • чи є роздягальня;
  • чи є пральна машина або сушка;
  • чи є набір велоінструментів;
  • чи є власні брендовані велосипеди для співробітників;
  • чи мотивують персонал;
  • чи є велосипедисти-працівники.

Спочатку велоаудит провели в міському парку культури та відпочинку  «Перемога». Наразі в парку є лише велосипедні парковки.

Заступниця директора парку Катерина Бабіч каже, що поки що крім велозаходів та парковок немає чим похизуватися:

 «Ми розуміємо, що ми далекі до перемоги, але найбільша цінність нашої території це зручність для велосипедистів. Територія парку велика і я вірю, що коли у нас запрацюють всі частини парку – це буде невіднятна частина пересування, навіть для самої адміністрації парку. Я думаю що ми з часом зможемо покращити показники».

Далі перевірку проводили в Буровій компанії  «Укрбурсервіс». Наразі там є велосипедна парковка, охорона та нагляд за нею, роздягальня душ, набір велоінструментів, пральні машина та сигнальні лінії для виокремлення велодоріжки.

Екологиня компанії Ольга Макєєва каже, що на територію можна розмістити приблизно 18 велосипедів:

 «Є парковки біля корпусів якщо людина пересувається територією, щоб було де поставити велосипед. Хочемо показати, що у буровій компанії  є працівники, які за здоровий спосіб життя і яким потрібно надавати можливості для цього».

Участь у конкурсі взяло підприємство  Weatherford Ukraine. Там для співробітників компанії створили комфортні умови, зокрема є велосипедна парковка та охорона, роздягальня, душ, велоаптечка, пральна машина. Також для переміщення територією є електросамокат.

Співробітник компанії Ігор Прокопенко говорить, що з кожним роком людей, які їздять на роботу на велосипеді стає більше. Наразі на велосипеді їздять 11 працівників компанії:

 «Ми завжди долучаємо колег до чогось цікавого. Вважаю, що у нас є всі умови для того, щоб велосипедисти себе комфортно почували. Ми заохочуємо працівників, наприклад даруємо велоформу і все, що потрібно для велосипедів ми маємо».

Далі перевіряли Полтавську міську раду та підприємство Konsort.

Нагадаємо, «Велопрацедавець року» – це конкурс, де визначають найзручніші для велосипедистів офіси. Конкурс розпочали 25 липня, а заявку на участь можна оформити до 11 листопада.

Шафи для перевдягання працівників

Організаторами конкурсу є громадська організація U-Cycle, а локальним координатором у Полтаві –  ГО «Аврора Спорт».

Loading...