Війна очима собаки. Полтавський письменник презентує новий антивоєнний роман

Автор: Анастасія Добряк, 18 квітня, 12:51

Фото: Невдовзі світ побачить новий роман Віталія Запеки "Цуцик"


Робота Віталія Запеки над романом «Цуцик» вже завершена, а перші примірники з’являться в другій половині травня.

За словами Віталія Запеки, роман «Цуцик» готувався до виходу у світ 7 місяців. Він говорить, що всі історії та ситуації, описані в книзі, відбувалися з реальними людьми, а прототипом головного героя став домашній песик Тоша:

«Якось я запалив цигарку і одразу зрозумів, про що буде моя книга. Звісно, задум часто відрізняється від кінцевого матеріалу, але в цьому романі я вже знав, що напишу до останньої крапки. Ця книга про наших найближчих друзів на війні – собак. Коли я воював на Сході, зі мною "служили" два собаки, які були завжди разом, тому й кличка одна – Пацики. Про них я сказав у присвяті».

Невдовзі світ побачить новий роман Віталія Запеки

Роман «Цуцик» – це розповідь про війну очима собаки. Сам автор зазначив, що не вміє й не любить самому розповідати про свої книги, тому довірив це кільком читачам, передавши електронну версію книги.

Обкладинка роману

Відгуком про книгу поділився Олександр Смурий, харківський літератор. Він говорить, що ця книга точно є  значимою подією в літературному житті нашої країни:

«На відміну від «окопної» прози, це перший справді АНТИВОЄННИЙ роман про події на Сході. Написаний просто і страшно, від імені собаки, але про людську породу. Не про «укрів» та «сепарів», а про людей. Певен, із часом цей роман увійде до скарбниці української літератури. Його розберуть на цитати, екранізують, вшанують найпрестижнішими літературними преміями, вивчатимуть у школі».

Невдовзі світ побачить новий роман Віталія Запеки

Спеціально для прихильників своєї творчості Віталій Запека організував можливість передзамовлення книжки. Її вартість – 100 гривень. Таким чином, ви зможете отримати книгу одним із перших та насолодитися читанням. Для цього потрібно зв’язатися з автором у facebook.

Ілюстрації до книги виконані полтавською волонтеркою Оксаною Федіною

Також автор просить про матеріальну допомогу у виданні книги, бо йдеться про немалі кошти. За бажанням, кожен може надіслати будь-яку суму на картку дружини Віталія.

Номер картки: 4731 2191 1546 1117 (Лариса Запека).

Ілюстрації до книги виконані полтавською волонтеркою Оксаною Федіною

Фото Лілії Чуяс

Ілюстрації з особистого архіву Віталія Запеки

Опублікована: 18 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація