Власник «Космолоту» на Європейській не прибрав МАФ до дедлайну

Автор: Вікторія Баберя, 15 квітня, 16:41

Фото: «Космолоту» на Європейській все ще стоїть


15 квітня стало кінцевим терміном, у який власник МАФу на вул. Європейська, поряд із зупинкою громадського транспорту «вул. Героїв-Чорнобильців», мав його демонтувати.

Проте торговельний павільйон все ще стоїть. Даний МАФ розміщується без відповідних дозвільних документів. Як зазначив начальник Інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог, припис на демонтаж направляли власнику ФОПу Обломієву Богдану Ігоровичу до Києва (де він прописаний), публікували на сайті міськради та в газеті «Полтавський вісник». Проте, він не виконав припис.

Надалі МАФ має демонтувати Інспекція.

«Згідно з процедурою, демонтаж мають здійснити після рішення комісії по тимчасовим спорудам. Потім видаємо власнику повторний припис на демонтаж, шукаємо організацію, яка здійснить заходи з демонтажу споруди», – прокоментував Антон Тонконог.

Дата засідання комісії по тимчасовим спорудам поки що невідома, тож не можна сказати точно, у які строки здійснять демонтаж МАФу на зупинці «вул. Героїв-Чорнобильців».

Додамо, голова містобудівної комісії Дмитро Сенчакович раніше повідомляв, що за результатами виїзного засідання Інспекції та містобудівної комісії, виявили порушення Власнику МАФу на зупинці «вул. Героїв-Чорнобильців» виданий паспорт прив’язки на тимчасову споруду площею 40 кв м, а фактично вона займає близько 160 кв м. Дані невідповідності і стали причиною анулювання паспорту прив’язки та скасування дозволу на розміщення.

Нагадаємо, 8 квітня у Полтаві демонтували два кіоски поблизу ринку.

 

Опублікована: 15 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація