IMG_4070

Увесь комплект необхідного обладнання, на яке завдяки полтавцям вдалося зібрати понад 100 тис. грн, уже готують до відправки на фронт.

Про це повідомив ініціатор збору коштів та автор проєкту на краудфандинговій платформі ЗМІСТу Валерій Луцьо.

У придбаний комплект увійшли:

  • тепловізор IRay Jerry-C модифікації СЕ5 з незалежним живленням;
  • 4 акумулятори;
  • зарядний пристрій для акумуляторів.

Нині триває процедура передачі обладнання на фронт. Воїн, який мав отримати техніку для свого підрозділу, отримав осколкові поранення й нині перебуває у лікарні. Попри це, автор проєкту знайшов інші можливості передати тепловізійний модуль бійцям підрозділу 81 ОДШБр, щоб надійно доставити пристрій. Військовослужбовці переказують подяку усім небайдужим полтавцям, які допомогли зібрати кошти на необхідний тепловізор й обіцяють ефективно використати його у боротьбі з ворогом.

Jerry-C військові застосують для посилення ефективності приладу нічного бачення PVS-14, який уже придбали для їхньої групи. Перевага цього тепловізійного модуля – надлегка вага. Також він має покращену кліпсу для кріплення на шоломі, а тому його зручно використовувати для виконання розвідувальних та контрдиверсійних завдань уночі.

Цей тепловізор має 3 режими, що дозволяє регулювати інтенсивність тепловізійних зображень, щоб відповідати вимогам пошуку та виявлення цілей у різних умовах.Додамо, що кожен охочий може підтримати збір коштів на тепловізори для полтавських воїнів, які виганяють окупантів з України.

Loading...