Головну ялинку Полтави планують відкрити 19 грудня
Головну ялинку Полтави планують відкрити 19 грудня

(Фото – ЗМІСТ)

Монтаж і утримання міської ялинки коштуватиме 130 тис. грн. Цьогоріч ялинка буде без ілюмінації.

Про це повідомив міський голова Полтави Олександр Мамай. 

На своїй телеграм-сторінці він проводить опитування серед містян щодо доречності встановлення ялинки у Полтаві. Усі охочі можу залишити свій голос.

«Розумію, що це не на часі, але змушений запитати у вас поради. Чи потрібно встановлювати новорічну ялинку у Полтаві? Її монтаж і утримання коштуватиме 130 тис.грн. Ілюмінації не буде. Багато це чи мало? Для мирного часу це незначна сума, а для воєнного кожна копійка має значення.  Знаю, що ці кошти можна спрямувати на оборону», – пише Олександр Мамай.

Нагадаємо, що у Полтаві тривають дискусії щодо необхідності встановити новорічну ялинку на Театральній площі. Остаточне рішення пропонуватимуть ухвалити громаді за допомогою опитувань.

Рада оборони області заборонила використовувати святкову ілюмінацію. Заборона стосується гірлянд та інших світлових декорацій на комерційних, комунальних і державних об'єктах, а також вулицях, скверах, парках, ялинках та приватних володіннях.

Влада говорить, що це рішення вимушене. Йдеться не тільки економію електроенергії, а й дотримання чинних безпекових заходів. 

Loading...