photo_2022-06-23_11-09-36

9 вересня заплановане сесійне засідання, але через політичні розбіжності у депутатському корпусі нині невідомо, чи прийде на неї достатня кількість депутатів. Міський голова Полтави говорить, що скликав засідання й тим самим зробив усе, що від нього залежить.

Про це Олександр Мамай повідомив 8 вересня під час брифінгу.

За його словами, з порядку денного прибрали спірні питання, тому він не розуміє загрози відсутності кворуму:

«Завтра ми повинні провести сесію для людей, усі технічні питання. Я свою місію виконав, я сесію зібрав і якщо кворума не буде, то піде відлік. Це означає якщо тричі сесії не збираються,  то міський голова може звернутися до Верховної Ради, щоб розпустити міську раду. Ми розуміємо, що воєнний стан і ніхто цього робити не буде, але якщо таких сесій буде кілька, то ми розуміємо що колись воєнний стан закінчиться і тоді буде у нас все швидко робитися».

Позиція міського голови полягає у тому, що він не бачить причин ігнорувати засідання для депутатів: погоджувальна рада відбулася двічі, а всі голови фракцій питання вивчили. Питання, що є спірними, виключили з порядку денного.

Натомість депутати мають іншу позицію, через яку так і не відбулося засідання комісії з земельних питань. На етапі формування порядку денного голосів не вистачило і засідання фактично не відбулося.

Голови кількох фракцій розповідали ЗМІСТу, що мають претензії до закритості міської влади, спроб «протягнути» вигідні для неї рішення та ігнорування позиції депутатського корпусу. Усе це загострилося на тлі зникнення з порядку денного питання про звернення щодо заборони московського патріархату на території України.

Loading...