Юліан Матвійчук: фракція «Свободи» не готова голосувати за звільнення Шамоти

Автор: Віталій Крицький, 15 квітня, 12:41

Фото: Юліан Матвійчук (фото Олега Журавльова)


На думку голови фракції «Свободи» в Полтавській міськраді Юліана Матвійчука, для членів «БПП» головна мотивація відставки Шамоти – високий рейтинг останнього.

Нагадаємо, ЗМІСТу стало відомо, що на посаду секретаря міськради розглядають депутатів від «БПП» Володимира Корчаку та Олександра Глазова. Чинного секретаря Олександра Шамоту можуть звільнити вже на черговій сесії міськради.

За нашою інформацією, депутати від «Свободи» готові підтримати відставку Шамоти. Проте Юліан Матвійчук запевнив, що «свободівці» не готові голосувати за звільнення чинного секретаря:

«Чув цю інформацію, адже її активно розповсюджують. Зауважу, що багато чого залежить від “Совісті України”, адже у них не вистачає голосів. Я неодноразово казав, що фракція Свободипоки не готова голосувати за відставку Шамоти. Основний мотив команди Матковського – у Шамоти високий рейтинг. Вони кажуть, що прийшли в міськраду не для того, щоб робити Шамоту мером – тому, на їхню думку, його треба звільнити. Це – головна мотивація. Я бачу такий настрій за засіданнях депутатських фракцій тощо».

Сам Матвійчук запевнив, що не бачить об’єктивних причин для звільнення Шамоти.

Опублікована: 15 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація