На посаду секретаря Полтавської міської ради розглядають Володимира Корчаку та Олександра Глазова

Автор: Віталій Крицький, 15 квітня, 11:32

Фото: Олександр Шамота й Андрій Матковський (обкладинка Юлії Деркач)


Уже на наступній сесії Полтавської міської ради депутати можуть звільнити секретаря міськради Олександра Шамоту.

За нашою інформацією, голова фракції «БПП» у міській раді Андрій Матковський впевнений, що кількість голосів для звільнення Олександра Шамоти вистачає. Матковського готові підтримати депутати від «БПП» (8 депутатів), «Рідного міста» (7 депутатів), «Батьківщини» (5 депутатів), а також лояльний до «Солідарності» Сергій Луценко. Шамоту можуть замінити на Володимира Корчаку або Олександра Глазова – обоє з фракції «БПП».

Представники «Свободи» (6) поки думають про можливість такого переформатування, але, за нашою інформацією, вони готові проголосувати за звільнення Шамоти.

У свою чергу «Совість України» (7) також готова до перемовин, але, можна припустити, що умови, які запропонує фракція екс-мера Олександра Мамая, не влаштують новостворену депутатську більшість.

Відповідне рішення про звільнення Шамоти можуть прийняти вже на черговій сесії, 25 квітня. Проте в порядку денному цього питання немає.

Також ЗМІСТу відомо, що останнім часом виконавчі органи міської ради фактично саботують роботу управлінь і не виконують рішення секретаря.

Олександр Шамота прокоментував інформацію про можливе звільнення наступним чином:

«Ви ж самі бачите всю ситуацію. Якщо в когось є таке бажання – будь ласка. Проект рішення потрібно опублікувати за 20 робочих днів, а потім виносимо на сесію. Я не ховаюсь. Я розумію, що декого не влаштовую, але будемо діяти відповідно до закону».

Із високою вірогідністю вже після другого туру президентських виборів ми побачимо нового секретаря Полтавської міської ради, і, відповідно, нового тимчасового керівника Полтави.

Нагадаємо, нардеп Сергій Каплін повідомляв ЗМІСТу, що в коаліції полтавських депутатів великий конфлікт, зокрема, через питання підняття ціни на проїзд. Каплін не виключає, що найближчим часом секретаря міськради Олександра Шамоту можуть знести з посади.

Представники «БПП», «Рідного міста» та «Батьківщини» звинувачували Шамоту в популізмі через блокування питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Раніше депутат міської ради Андрій Матковський пропонував переобирати секретаря Полтавської міської ради один раз на квартал. Голова фракції «БПП» вважає, що окремі політики почали політичне «перетягування канату».

У свою чергу секретар міськради Олександр Шамота назвивав цю пропозицію «абсурдом».

Екс-мера Олександра Мамая позбавили посади 14 вересня 2018 року під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради. «За» звільнення мера проголосували всі присутні 29 депутатів. Виконувачем обов’язків та секретарем міськради призначили депутата, представника «СДП» Олександра Шамоту.

Опублікована: 15 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація