З початку війни у п’яних водіїв на Полтавщині вилучили майже 80 авто, які можуть передати ЗСУ

Конфісковані машини можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та територіальної оборони для виконання завдань із захисту України від ворога.
Про це повідомили у поліції Полтавщини 28 березня.
З початку війни поліцейські вилучили 79 авто. На водіїв склали адмінматеріали за ст 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оформлені за викритими фактами адміністративні матеріали, відповідно до вимог чинного законодавства, спрямовані на розгляд судів. Рішення щодо передачі авто ЗСУ ухвалила Рада оборони області.
27 березня на Полтавщині правоохоронці спільно з громадянами перевірили 985 підозрілих людей.
5 людей доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.
Нагадаємо, раніше у Миргородському районі зупинили трьох нетверезих водіїв. Їхні два ВАЗа та Opel Astra незабаром можуть використати для оборони країни. До ухвалення рішення про передачу, транспортні засоби зберігатимуться на майданчиках тимчасового тримання територіальних підрозділів поліції. Детальніше за посиланням.