566533-1024×576

9 грудня в будинку Полтавського дворянського зібрання сталася пожежа. Наразі триває досудове розслідування за трьома статтями.

Про це розповів начальник Головного управління Нацполіції в Полтавщині Іван Вигівський на пресконференції  4 лютого. 

За його словами кримінальне провадження перебуває в Генеральній прокуратурі та Головному слідчому управлінні. Минулого тижня була селекторна нарада з Генеральною прокуратурою.

За 3 статтями проводиться кримінальне досудове розслідування: частина 2 статті 194 «Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу», стаття 270 частина 2 «Порушення встановлених законодавством  вимог пожежної безпеки» і стаття 197 «Порушення обов’язків щодо охорони майна». 

«Щодо статті 194 частини 2, по факту скоріше за все буде доведено вину цієї загиблої особи. Йому заочно оголосять про підозру і тоді кримінальне провадження закриють у зв’язку зі смертю підозрюваного». 

Вигівський каже, що також розглядають версію, що стосується страхових виплат як мету підпалу.

Наразі призначені комплексна пожежно-технічна, будівельно-технічна і мистецтвознавча експертиза які зараз перебувають на розгляді у Київському науково-експертному інституті судових експертиз.

Пожежа у будівлі екскінотеатру Котляревського сталася 9 грудня 2020 року.  Тієї ночі до будівлі виїхали співробітники охоронної фірми «Явір-2000», бо в ресторані «Терраса. Територія м'яса» спрацювала сигналізація. Охоронці не побачили нічого підозрілого, а згодом почули всередині гучний звук. Потім вогонь охопив заклад.

Дзвінок про пожежу надійшов до рятувальників о 4:30 ранку. До гасіння пожежі задіяли 14 одиниць техніки та 56 людей особового складу.

На місці пожежі в будівлі екскінотеатру Котляревського загинула людина. Поліція ідентифікувала, що ним виявився місцевий хлопець, 1993 року народження.

Loading...