Захищаючи Україну загинули двоє воїнів з Полтавщини

48-річний Ігор Савка з Кобеляцької громади та 25-річний Олег Явтушенко з Михайлівки обороняли Україну з перших днів війни.
Про це повідомляє Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки 18 та 19 березня.
12 березня біля Новоолександрівки в Дніпропетровській області загинув старший лейтенант Олег Явтушенко. Він навчався у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, а згодом – у Львівському ліцеї сухопутних військ імені Сагайдачного. Після вирушив захищати суверенітет нашої держави на сході. Прощалися з полеглим героєм у його рідній Михайлівці 17 березня.
18 березня поховали Ігоря Савку. 13 березня в районі села Нововоронцовка Херсонської області воїн загинув від уламкових поранень, отриманих внаслідок обстрілу російськими військами українських позицій. Поховали захисника України на місцевому кладовищі у Кобеляцькій громаді.

Пам’ятаємо наших захисників.
Загинув Олег Кулаковський з Полтави. Він був сержантом збройних сил України.
14 березня від отриманих поранень під час участі в бойових діях загинув старшина Денис Свиридов. Він працював на ПрАТ «Полтавський ГЗК».
Внаслідок російського авіаудару загинув солдат з Полтавщини Іван Білецький.
Владислав Рибачик з Полтавщини загинув під час оборони Чернігова.
Президент відзначив Олександра Яцика з Полтавщини – він загинув у перший день війни.
Захищаючи Україну загинув військовий з Полтавщини Павло Кошелєв. Можна підтримати його родину на номер банківської картки мами Павла – 5168757410077210.
У повітряному бою, відволікаючи на себе ворожу авіацію, загинув полковник Олександр Оксанченко з Миргорода. Миргородського аса, одного з найкращих льотчиків-винищувачів у світі, полковника, депутата Миргородської міської ради Олександра Оксанченка посмертно нагородили званням Героя України.
Помер полтавський викладач Олександр Тарасенко – він захищав Україну на війні.
Загинув український захисник Юрій Лисенко з Полтавщини.
Вадим Луб’яний та Віктор захищали Україну від російських окупантів. Вони загинули внаслідок авіаційного удару в Охтирці.
У бою загинув Дмитро Каплін з Полтавщини – його танковий екіпаж знищив диверсійну групу та 2 ворожих танки.
Під час бомбардування Харкова загинула військова з Полтавщини Ярослава Кривоніс. Вона врятувала сотні курсантів.
Загинув український захисник Сергій Береза з Полтавщини. Він захищав країну у званні майора Збройних Сил України. Був заступником командира батальйону з морально-психологічного забезпечення.
Загинув Євген Григоренко з Полтавщини – він обороняв селище біля Горлівки.
Загинув український воїн Андрій Пархоменко з Полтави – він обороняв Суми.
Загинули Сергій Горожанкін та Володимир Афанасьєв з Полтавщини – вони обороняли Україну.
Загинув український захисник Сергій Стебельський з Кременчука.
Сергій Береза, Роман Рябко та Ігор Пасько з перших днів війни захищали Україну та загинули внаслідок обстрілів російських окупантів.
На війні загинув Анатолій Казирід з Полтавщини.
У боях за Україну загинули Віталій Лісний та Олександр Шуба з Полтавщини.