Обкладинка_свічка_3.03.2022

Доцент кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка Олександр Тарасенко загинув унаслідок отриманих поранень.

Про це повідомили в університеті 3 березня.

Олександр Тарасенко – видатний художник і педагог, майстер рисунку та живопису, патріот України, дбайливий господар і сім’янин, закоханий у свій маленький «рай» на Диканщині.

«Він – справжній воїн та влучний стрілець із загостреним відчуттям справедливості, людина непохитних переконань з вірою у світле майбутнє України та наш народ. Схожий ззовні та подібний за своїм сильним, бунтівним характером на свого старшого родича – легендарного генерал-майора, правозахисника, одного із засновників Гельсинської групи Петра Григоренка. Нас захищають найкращі, найсміливіші та найсильніші. Світла тобі пам’ять, наш колего та соратник!»

Пам'ятаємо наших захисників.

Владислав Рибачик з Полтавщини загинув під час оборони Чернігова.

Президент відзначив Олександра Яцика з Полтавщини – він загинув у перший день війни.

Захищаючи Україну загинув військовий з Полтавщини Павло Кошелєв. Можна підтримати його родину на номер банківської картки мами Павла – 5168757410077210.

У повітряному бою, відволікаючи на себе ворожу авіацію, загинув полковник Олександр Оксанченко з Миргорода. Миргородського аса, одного з найкращих льотчиків-винищувачів у світі, полковника, депутата Миргородської міської ради Олександра Оксанченка посмертно нагородили званням Героя України.

Loading...