Жителі Коломацької ОТГ перекрили трасу Київ – Харків: чекають голову Полтавської ОДА Синєгубова (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 15 січня, 12:53

Фото: Жителі Коломацької ОТГ перекрили трасу Київ - Харків


У середу, 15 січня, жителі Коломацької ОТГ, Старицьківської та Степненської сільрад вийшли на мирну акцію протесту на знак незаконного приєднання їх до складу Новоселівської ОТГ.

Із 12:00 близько 200 жителів почали перекривати дорогу державного значення М-03 на перехресті сіл Степне та Коломацьке. Наразі заблокований рух у 4 сторони. Затори у напрямку Харкова та Полтави щонайменше протяжністю по 5 км.

Станом на 12:45 жителів наголошують, що стоятимуть щонайменше до 14:00 або до приїзду очільника Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Завтра протестувальники зустрічаються з головою ОДА

Вони протестували більше 2-х годин

Причиною такої акції стала подача Полтавською ОДА уряду зміни до Перспективного плану формування територій Полтавської області. Ними передбачається, що 2020 року до складу Новоселівської ОТГ повинні приєднатися Коломацька, Василівська та Степненська сільради. А Старицьківську, приєднають до Машівської ОТГ.

Жителі зазначають, що це рішення приймали без врахування думки громади та воно не має під собою жодного підґрунтя.

Голова Коломацької ОТГ Євген Почечун стверджує, що громада є спроможною. За його словами, офіційна причина бажання обласної влади приєднання Коломацької ОТГ до Новоселівки – переконання облвлади що громада такою не є. Неофіційна – бажання депутатки облради Ірини Степаненко із групи «Альфа Капітал» контролювати землі громади.

Євген Почечун

Протестувальники

Протестувальники

Через протест утворився затор завдовжки 1 км

12:55. Водії автівок починають конфліктувати із протестантами та почали об'їжджати по узбіччю. Адже, за словами водіїв, у них є невідкладні справи: у когось хвора дитина, хтось запізнюється на авіарейс до  Борисполя.

Протестувальники заблокували рух

Водії не соромилися висловити своє невдоволення

Затори черед перекриття дороги

Додамо, що до рейтингу 200 найуспішніших ОТГ України за версією Регіонального центру економічних досліджень увійшли 12 громад з Полтавщини, зокрема Миргородська, Пирятинська, Білоцерківська, Горішньоплавнівська, Засульська тощо.

Кореспондент Віталій Крицький

Фото Богдана Проскурова

Опублікована: 15 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація