hnvszjstkevlmafj

Понад сто людей з Кирило-Ганнівки вийшли з протестами на трасу Полтава – Миргород. Також у столиці протестує зо три десятки чоловік.

Протести відбуваються в понеділок, 18 травня. Представники Кирило-Ганнівки зібралися з прапорами та плакатами на перехресті траси Полтава-Миргород і Полтава-Гадяч, що біля Опішні.

Мітинг кирилоганнівців на трасі
Завтра протест можуть повторити біля Полтавської ОДА
Селяни не згодні приєднатися до Зінківської ОТГ
Рух досі перекритий
Затверджений Урядом перспективний план викликає запитання
На трасі зранку
Протести обіцяють повторити і завтра
Наразі чекаємо результатів зустрічі ініціативної групи з представниками ОДА

Як повідомляють ЗМІСТу, там зібралося більш як 100 людей. Десь за годину після початку приїхали голова райради Сергій Тополь, начальник поліції Зіньківського району Леонід Гораєв і керівник Зіньківської РДА Геннадій Хорошун.

Так, жителька села Миколаївка Людмила Дудиченко (Миколаївка входить до Кирилоганнівської сільської ради) розповіла, що хоче жити в Опішнянській ОТГ:

«Там дорога на Полтаву краща, там лікарня. Якщо у Зінькові, то лікарня буде в Миргороді. Як ми будемо добиратися?»

Геннадій Хорошун запропонував протестувальникам зібрати ініціативну групу з п’яти осіб, щоб поїхали в ОДА на переговори, сказавши, що їх там чекають. Протестувальники спочатку вимагали, аби керівництво області приїхало сюди, але потім таки вирішили їхати до Полтави – їх готовий приймати перший заступник очільника ОДА Дмитро Лунін.

Деякі протестувальники казали, що завтра приїдуть уже до Полтави – влаштувати акцію протесту біля ОДА.

Що стосується протесту біля Кабміну, то там наразі близько 30 пирятинців з плакатами. Останні зокрема протестують проти утворення Березоворудської ОТГ.

Протести біля Кабміну

Нагадаємо, минулого тижня на засіданні Кабміну ухвалили перспективний план, згідно з яким на Полтавщині створено 61 ОТГ. Найбільшими ОТГ стануть  Полтавська – 314 000 людей, Кременчуцька – 223 000 людей та Лубенська – 70 000 людей.

Найбільшими за площею будуть Градизька ОТГ – 1 тис. 276 км², Кобеляцька – 1 тис. 214 км² та Глобинська – 1 тис. 197 км².

Loading...