Живий чи мертвий він попадеться — радник Авакова про затримання «полтавського терориста»

Автор: Єгор Рудь, 26 липня, 00:17

Фото: Роман Скрипник


Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол сказав, що затримання Романа Скрипника – питання часу. Його спіймають живим або мертвим.

Про це повідомляє «Громадське телебачення» з посиланням на етер «Україна 24». Під час прямої трансляції радник сказав:

«Це не проблема навіть його відшукати, питання в часі. Куди він може дітися? Вскочити у воду, в озеро? В болоті втопитись? Його можуть звірі розірвати у тих лісах. Або може прийти з повинною, схилитися, знаючи, що він вже буде засуджений на довічне».

Він сказав, що правоохоронці знають родичів Скрипника. Територію оточили та контролюють тепловізорами. За словами Михайла Апостола, пошукова операція дорого обходиться бюджету, але Скрипника все одно затримають:

«Ну скільки буде бігати, ще день, два? Або покінчить життя самогубством… Я думаю день-два, і людина буде схоплена або сама прийде. Живий чи мертвий він попадеться».

Нагадаємо, що 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Скрипник схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. Йому надали авто. Віталій Шиян, після перемовин, обміняв правоохоронця на себе. Скрипнику надали автомобіль. Правоохоронці їхали за автівкою слідом, оголосили спецоперацію «Грім».

«Терорист» озвучив свою єдину вимогу – щоб його не саджали до в’язниці за злочини, що він скоїв раніше. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, а заручника відпустив.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями:

  • посягання на життя правоохоронця;
  • захоплення його в заручники;
  • незаконне поводження з боєприпасом.
Опублікована: 26 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація