«Полтавського терориста» оголосили у розшук: за інформацію пропонують винагороду

Автор: Анастасия Мацько, 24 липня, 10:28

Фото: Роман скрипник тримав у заручниках начальника карного розшуку Полтавщини


Стало відомо, що Романа Скрипника, який взяв у заручники спершу оперативника, після — начальника карного розшуку, оголошують у розшук. Поліціянти обіцяють грошову винагороду за інформацію про місцеперебування чоловіка. 

Про це повідомив речник Нацполіції Полтавщини Роман Грішин у п’ятницю, 24 липня. 

Оновлення: о 13:20 у пресслужбі Нацполіції Полтавщини повідомили, що від грошової винагороди відмовилися, щоб не наражати інформаторів на небезпеку. Адже Скрипник, ймовірно, досі має при собі гранату. 

Правоохоронці шукали Романа Скрипника усю ніч 23 липня. Використовували тепловізори та гелікоптер. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, залишивши заручника в автівці. 

Нагадаємо, 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати чоловіка, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Натомість він схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. 

З чоловіком вели перемовини. Йому надали автомобіль, а замість оперативника — як заручник — із ним поїхав начальник Управління карного розшуку Віталій Шиян. Правоохоронці їхали за автівкою слідом, оголосили спецоперацію «Грім». 

Єдиною вимогою «терориста» було те, щоб його не саджали до в’язниці. У мережі також опублікували фото та інформацію про «терориста» — він має кілька судимостей. Нині правоохоронці відкрили ще одне кримінальне провадження одразу за трьома статтями Кримінального кодексу України: 

  • посягання на життя працівника правоохоронного органу;

  • захоплення працівника правоохоронного органу як заручника;

  • незаконне поводження з боєприпасом. Кримінального кодексу України.   

Про це написали на сайті Нацполіції Полтавщини. 

Опублікована: 24 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація