Знеструмлення після атаки охопили жителів мікрорайону Кременчука

Ілюстративне фото Джерело – pmg.ua
Міський голова Кременчука Віталій Малецький уточнює наслідки російського обстрілу для громади.
Через удари «Шахедами», знеструмлення охопили мікрорайону у Кременчуці. Про це Віталій Малецький повідомив 6 червня у власному каналі.
У ніч на 6 червня росіяни атакували Кременчук ударними дронами. у громаді працювала ППО. Унаслідок падіння уламків сталася пожежа у кавʼярні, пошкоджені сусідні будівлі:
«Знеструмлена частина споживачів мікрорайону. Наразі пожежа ліквідована. На місці працюють оперативні служби, аварійні бригади відновлюють електроживлення. Правоохоронці документують черговий воєнний злочин росіян».

Знеструмлення тривають, тож на місці працюють аварійні бригади фахівців. Про терміни відновлення електропостачання наразі не повідомляли.
ЗМІСТ писав, що постраждали троє людей. Двом із них надали медичну допомогу на місці, одну людину госпіталізували у стані середньої тяжкості.