Колаж у текст_10.8.21

Поліція Полтавщини встановлює обставини виникнення пожежі у будинку депутата Євгена Момонта.

14 січня до відділу №2 Полтавського районного управління поліції надійшло повідомлення про пожежу. У поліції повідомили, що при виїзді на місце події слідчими виявили пошкодження вогнем вхідних дверей та частини підлоги. На момент пожежі у будинку нікого вже не було.

Зараз слідчі вирішують питання щодо внесення відомостей до реєстру досудових розслідувань зачерез умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу.

Вночі двоє невідомих намагалися незаконно зайти до будинку Євгена Момонта у Петрівці, щоб підпалити його. Депутат пов’язує це з політичною діяльністю. У ніч на 14 січня він залишився на ночівлю у Полтаві, але будинок у Петрівці перебував під охороною. О 4:48 охоронці повідомили власника будинку про спробу підпалу та пожежу, що розпочалася на терасі через те, що невідомі чоловіки вилили легкозаймисту речовину на металопластикову вхідну групу та меблі:

«Так, завдали шкоду будинку і завдяки охороні він вцілів. Є багато відео, де видно злочинців, а їх було двоє. Також видно машину, на якій приїхали».

Євген Момонт каже, що це може бути помстою за його депутатську діяльність та політичні розбіжності у поглядах.

У грудні у Києві відбулася партійна конференція «Опозиційної платформи – За життя», де підтримали рішення про відкликання депутата Євгена Момонта та депутатки Тетяни Годяк. Напередодні Момонт заявив, що Ілля Кива руйнує партійний осередок «Опозиційної платформи – За життя»:

«Людина руйнує усю обласну структуру та досягнення своїми витівками. Ми натомість зшиваємо партійний осередок, до нас люди звертаються щодня й довіряють нам. Ми хочемо відкрити очі іншим, доки не пізно. Сьогодні ухвалюємо стратегічне рішення».

Після цього Ілля Кива відреагував на прохання депутатів від ОПЗЖ на Полтавщині виключити його з партії. Він розповів, що вважає колективне звернення депутатів на Полтавщині неаргументованим. Уривки тексту звернення депутатів різних рад до стратегічної ради ОПЗЖ з проханням винести питання про виключення з членів партії, з рядів партійної структури Полтавщини для усунення падіння рейтингу партії можна знайти тут.

Loading...