15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. На Полтавщині 10 людей перевіряють на співпрацю з ворогом

30 березня на Полтавщині правоохоронці спільно з громадянами перевірили 1 тисячу 823 підозрілих людей.
Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини 31 березня.
10 людей доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.
Також за добу перевірили понад 1 тис. 25 авто.
Нагадаємо, з 24 лютого на території держави поліцейські викрили 486 людей, причетних до диверсійної діяльності.
Раніше Євген Рогачов повідомив, що особи, які займаються розміщенням позначок для коригування вогню артилерії чи авіаударів або фотографуванням військової техніки ЗСУ, а також виконанням інших завдань ворога, нестимуть кримінальну відповідальність за диверсію, статті 113 Кримінального кодексу України.
За вчинення диверсійних дій злочинцям загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
«Також наголошую, що диверсанти, які під час затримання чинитимуть опір правоохоронним органам чи Збройним силам України, будуть негайно ліквідовані на місці».
Повідомляти про російську техніку та диверсійно-розвідувальні групи можна на 102 або офіційний чат-бот @stop_russian_war_bot. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.