24 одиниці техніки розчищають сніг у Полтавській громаді

Снігоприбиральна техніка у Полтавській громаді працює цілодобово. До процесу залучили трактори з щітками та відвалами й нові комібновані дорожні машини, що розсипають протиожеледну суміш.
Про те, як розчищають сніг, 8 січня повідомили у пресслужбі Полтавської міської ради.
Де першочергово розчищають сніг у Полтаві
У пріоритеті комунальників наразі «червоні лінії», маршрути курсування громадського транспорту, під'їзди до критичної інфраструктури, спуски та підйоми.
Міська рада пише, що 282 двірників КП «ЖЕО №2» прибирають прибудинкові території, очищають від снігу зупинки громадського транспорту, вузькі тротуари. Для очищення від снігу парків, скверів та прилеглих до них територій залучили 40 людей.

«Закликаємо водіїв не паркуватися обабіч вулиць і доріг, біля зупинок громадського транспорту аби не заважати працювати спецтехніці. А також бути уважними за кермом. При наближенні до пішохідних переходів і місць розташування навчальних та лікувальних установ закликаємо знижувати швидкість до мінімуму», пише ПМР.
Ситуація з прибиранням снігу в Полтаві
Цієї зими владі громади доводилося визнавати, що у Полтави не вистачає ресурсу для прибирання снігу. Члени виконавчого комітету під час засідання запитували начальник Управління житлово-комунального господарства Тараса Панасенка чому негода у Полтаві стала проблемою, яку комунальними не можуть розв’язати власними силами. Найбільше акцентували на тому, що прибирання міста не має системного вигляду: містом їздять поодинокі трактори чи самоскиди.
Він каже, що прибрати сніг не встигли, бо опади розпочалися о шостій ранку, а потім полтавці поїхали на роботу й дороги були уже завантажені. Через це можна було побачити припарковану снігоприбиральну техніку.
Помилки минулих снігопадів обіцяли врахувати.
ЗМІСТ писав, що
7 січня поблизу села Гільці рятувальникам довелося буксирувати автівку, що застрягла на дорозі. Нині в області погіршилася погода, тому місцевим рекомендують утриматися від подорожей.