Аграрії Полтавщини перетнули екватор посівної кампанії

2024-04-29 16.22.11

Кожну годину весняних днів використовують із користю.

Про посівну кампанію на Полтавщині повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

В області засіяли майже 700 тис. га. Це у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Зернових і зернобобових посіяли 330 тис. га, соняшнику – близько 300 тис. га. Продовжують сіяти сою.

Раніше ЗМІСТ писав, що аграрії посіяли сільськогосподарські культури на площі 611 тис. га. Зокрема засіяли 100% запланованих площ цукрового буряку та ярого ріпаку. 

Також наростили темпи посіву соняшнику й кукурудзи на зерно. Станом на 1 травня, кукурудзою засіяли майже 34% від запланованих площ – 210 тис. га, а соняшником – 61% – 235 тис. га. Також розпочали сіяти сою та висадили 42 тис. га картоплі (78% від прогнозованого).