Аграрії Полтавщини перетнули екватор посівної кампанії

Кожну годину весняних днів використовують із користю.
Про посівну кампанію на Полтавщині повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.
В області засіяли майже 700 тис. га. Це у 2,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Зернових і зернобобових посіяли 330 тис. га, соняшнику – близько 300 тис. га. Продовжують сіяти сою.
Раніше ЗМІСТ писав, що аграрії посіяли сільськогосподарські культури на площі 611 тис. га. Зокрема засіяли 100% запланованих площ цукрового буряку та ярого ріпаку.
Також наростили темпи посіву соняшнику й кукурудзи на зерно. Станом на 1 травня, кукурудзою засіяли майже 34% від запланованих площ – 210 тис. га, а соняшником – 61% – 235 тис. га. Також розпочали сіяти сою та висадили 42 тис. га картоплі (78% від прогнозованого).