Артилерист з Полтавщини 30 років вирощував хліб, а тепер воює у бригаді імені Чорних Запорожців

photo_2022-08-12_11-10-52

Воїн 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Володимир 24 лютого пішов до військкомату й став добровольцем.

Артилерист з 2014 року займався волонтерством, а тепер змушений захищати Україну від ворогів зі зброєю в руках. Сьогодні російська армія палить українські поля з зерном і це показує, що ми маємо справу з варварами:

«Я 30 років вирощував хліб, мої руки тримали колоски пшениці, і я радів врожаю, мов дитина. Зараз ворог спалює землю і повертає нас у 32-33-й роки», – розповідає артилерист.

Своє рішення стати добровольцем воїн пояснив бажанням захистити дітей. Випробування і жахи війни, крізь які доводиться проходити нашим захисникам, накладають свій важкий відбиток. В очах Володимира – біль і втома, але немає страху. Він каже, що не думає про те, чи йому страшно. Натомість зосереджується на тому, як врятувати побратимів.

«Двічі за весь час вдалося побачитися з донькою та обійняти сина. Я не міг нічого йому сказати, не міг відірвати його від себе, йому 6 років, а донечці 26. Після перемоги з дітьми поїду в навколосвітню подорож, більше любитиму це життя. І, звісно, вирощуватиму хліб, щоб ніде у світі не було голоду».

ЗМІСТ писав, що «Чечен» з Полтави з батьком і братом воюють у 68-ій єгерській бригаді. Виявилося, що долі у братів схожі. Вони продовжили справу батька,  займалися зварювальними роботами, обидва одружені та мають по двоє дітей. Після 24 лютого «В’юн» вивіз родину з Сєвєродонецька й пішов у військкомат.

«Чечен» займався евакуацією сімей військовослужбовців із Запоріжжя та Харкова у складі добробату «Доброволець». Там же пройшов курси первинної медичної допомоги. Коли опинився в резерві, поїхав служити з братом