Аукціон на будівництво сучасного ЦНАПу в Полтаві виграли харків’яни

Автор: Каріна Тютюнник, 2 липня, 16:36

Фото: Проект будівлі ЦНАПу у Полтаві


Більше 27 мільйонів за зведення центру надання адміністративних послуг у Полтаві можуть дістатися ПАТ «Харківстальконструкція». Наразі організація очікує рішення тендерної комісії.

Нагадаємо, Департамент будівництва ОДА 11 червня опублікував на порталі Prozorro оголошення про проведення торгів на будівництво ЦНАПу поряд з облдержадміністрацією. За роботи просили до 27 млн 193 тис. 344 грн.

На тендер подалися 4 фірми:

  • київське ТОВ «Укр спец мастер», що запропонувало за свої послуги 27 млн 193 тис. 344 грн;
  • київське ТОВ «СК Укрстрой» з пропозицією у 27 млн 188 тис. 344 грн;
  • диканське приватне підприємство фірма «Будсервіс-3000» з пропозицією 27 млн 185 тис. грн;
  • харківське ПАТ «Харківстальконструкція», що згодилося збудувати ЦНАП за 27 млн 153 тис. 344 грн.

Саме остання фірма й виграла в аукціоні, як та, що запропонувала нижчу ціну за свої послуги. Зазначимо, учасники під час аукціону не торгувалися – ціну не знизили в жодному з трьох раундів. Та й зекономити у разі підписання угоди Департаменту суттєво не вдасться – максимум 40 тисяч гривень.

Наразі документи ПАТ «Харківстальконструкція» перевіряє тендерна комісія. Якщо недоліків не виявлять, то незабаром з ним укладуть угоду.

Щодо самого переможця аукціону відомо, що фірма зареєстрована в Харкові у березні 1992 року. Згідно з Prozorro, участь у тендерах «Харківстальконструкція» почало брати лише у 2018 році. За цей час встигли отримати два підряди на 1,46 млн грн на капремонт від Харківського медичного університету та поточний ремонт на 198 тис. грн від Харківського фармацевтичного університету.

Зазначимо, за технічним завданням, підрядник має до 31 грудня 2018 року звести саму будівлю, встановити необхідне обладнання (системи протипожежного захисту, сантехніку, світильники, устаткування для опалення, вентиляції, кондиціонування).

Також, необхідно буде провести благоустрій території. Сюди входить облаштування покриття з фігурних елементів мощення, посiв партерних, маврітанських та звичайних газонiв вручну. Крім цього, біля ЦНАПУ мають установити 6 підставок для велосипедів, 6 лавок та 6 урн.

Опублікована: 2 липня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація