NqXDXw1bI8ou22bo

Реставрацію полтавської спецшколи №3, що по вулиці Чорновола, 4, почали ще влітку минулого року. Тоді роботи за майже 19 мільйонів гривень виконувало ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», яке належить депутату обласної ради Ігорю Горжію. Фірма, вочевидь, продовжить це робити і далі. Адже вона знову виграла в новому аукціоні, тепер вже на ремонт приміщень навчального закладу.   […]

Реставрацію полтавської спецшколи №3, що по вулиці Чорновола, 4, почали ще влітку минулого року. Тоді роботи за майже 19 мільйонів гривень виконувало ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», яке належить депутату обласної ради Ігорю Горжію. Фірма, вочевидь, продовжить це робити і далі. Адже вона знову виграла в новому аукціоні, тепер вже на ремонт приміщень навчального закладу.  

Управління капбудівництва міськвиконкому 27-го квітня 2018 року оголосило про проведення відкритих торгів на реставрацію приміщень, внутрішніх інженерних мереж та благоустрою території Полтавської спеціалізованої школи № 3. Очікували заплатити за роботи не більше 23 мільйонів 100 тисяч гривень.

14 травня на порталі Prozorro провели аукціон, в якому взяли участь дві полтавські фірми:

  • ТОВ «Будівельна компанія Промпостач» з пропозицією 22 млн 711 тис. 310 грн;
  • ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», що запропонувало 22 млн 704 тис. 226 грн.

Результати аукціону

Останнє й отримало перемогу, як учасник, що запропонував нижчу ціну за свої послуги. Таким чином, під час аукціону вдалося зекономити 395 тисяч 774 гривні. Нині документи ТОВ «ГНПК» перевіряє тендерна комісія, якщо з ними все добре, то невдовзі з фірмою укладуть угоду.

Зазначимо, власником ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс» є депутат обласної ради Ігор Горжій. Згідно з декларацією, за 2017 рік депутат отримав 258 тисяч 949 гривень дивідендів від фірми.

Ігор Горжій (Джерело - np.pl.ua)

Щодо реконструкції навчального закладу, то внутрішні роботи мають завершити до грудня 2019 року. Сюди входить підсилення балок перекриття в актовій залі та опорних частин балок над першим поверхом у приміщеннях №80, №81; улаштування прорізів, штраб та ніш, улаштування отворів та кронштейнів, установлення продухів, поручнів та дверних ручок для інвалідів. Також, до технічного завдання проекту входить заміна дверей та підлоги підвалу, улаштування пандусу та входу в підвал, прокладання трубопроводів на опалення, каналізацію, вентиляцію. Заміна електрообладнання, системи телефонізації, комп’ютерної мережі, благоустрій території.

Нагадаємо, попередня угода на реставрацію школи №3 теж дісталася ТОВ «ГНПК». Її вартість 18 мільйонів 889 тисяч гривень. 

Loading...