photo_2021-04-18_11-31-04

Наприкінці квітня всеукраїнська мережа продуктових супермаркетів «АТБ» відкрила у Полтаві новий магазин. Це свідчить про розвиток великого ритейлеру у нашому місті.

Наразі у Полтаві оновлюють заклад мережі на вул. Соборності. Усього у місті тепер 20 закладів «АТБ». Як повідомляла пресслужба мережі, у 2021 році кількість магазинів планують збільшувати у маленьких містах, у передмістях обласних центрів, невеликих населених пунктах, розташованих поблизу автомагістралей, і курортних зонах.

Як пише видання «НВ», мережа супермаркетів АТБ займає майже 20% українського продуктового роздробу. Наразі мережа має 1 тис. 200 магазинів на території країни і у 2021 році планують створити 120 супермаркетів у всій країні.

Нагадаємо, що у Полтавській ОДА 15 квітня були присутні представники різних торгових мереж, адже голови громад Полтавщини скаржилися на порушення карантину у мережах супермаркетів.

Серед мереж, до яких влада мала претензії щодо недотримання карантину є «Епіцентр», Мetro та «АТБ».Місцева влада повідомляла про те, що у крамницях не дотримуються соціальної дистанції в черзі, а адміністрація не стежить за кількістю відвідувачів у супермаркетах (на 1 клієнта має бути 10 кв.м торговельної площі.

Loading...