Полонений солдат
Полонений солдат

Скриншот з відео СБУ

За час повномасштабної війни за матеріалами СБУ на Полтавщині до 15 років ув’язнення засудили 9 бойовиків так званої «ДНР», які воювали проти України.

Про це 22 червня повідомила Служба Безпеки України.

Чоловіків затримали під час звільнення територій Харківщини. Встановили, що вони приєдналися до незаконних збройних формувань на тимчасово окупованій Донеччині. Отримавши зброю та форму російського зразка бойовики у складі окупаційних угрупувань росії відправилися у Харківську область. Там вони брали участь у бойових діях проти українських військ, у тому числі чергували на ворожих блокпостах та облаштовували позиції агресорів.

Суд визнав бойовиків винними у державній зраді та участі у незаконних збройних формуваннях.

Нагадаємо, на Полтавщині засудили бойовиків, які здалися в полон після втечі їхніх російських командирів. 

За версією слідства, бойовики увійшли до складу терористичних підрозділів «народної міліції ДНР» та обіймали посади командира взводу, кулеметника, його помічника та снайпера.

У травні двом російським солдатам оголосили вирок у суді на Полтавщині. В останньому слові перед вироком Олександр Бобикін сказав, що шкодує про злочини й кається у скоєному, а Олександр Іванов повідомив, що кається, але більше йому сказати нічого.

Loading...